Hakkımızda

2002 yılında sigorta sektöründe faaliyet göstermeye başlayan Mersa Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. profesyonel kadrosu ile birlikte sigortacılığın tüm branşlarında, yurt içi ve yurt dışında, dünyanın en güçlü reasürans şirketleri ile çalışan Ak Sigorta, Axa Sigorta, Allianz Sigorta, Eureko Sigorta, Mapfre Genel Sigorta şirketlerinin A tipi yetkili temsilciliğini yapmaktadır.

Vizyonumuz

Mersa Sigorta Aracılık Hizmetleri güçlü mali yapısı, profesyonel ve nitelikli kadrosu ve geniş ürün yelpazesiyle, başta Cıtroen müşterileri olmak üzere tüm değerli müşterilerimizin çalışarak var ettiği değerleri korumak ve geleceğini güvence altına almayı esas almaktadır.

Misyonumuz

Bireysel ve Kurumsal müşterilerimizin ihtiyaçlarını belirleyip, en uygun poliçe şartlarını, limitlerini ve fiyatlarını oluşturarak sigorta aracılık hizmetini beklenenin üzerinde sunmaktır.
Deneyimli ekibimizle satış öncesi ve satış sonrası hizmetleri kusursuz bir biçimde yönetmektir.
Hizmet ve ürün kalitemizdeki süreklilikle, ulaşılabilirlik özelliğimizle, kaza, yangın ve hastalık gibi zor anlarda değerli müşterilerimizin yanında yer almak ve yetkinliğimizle hasarların prosedüre bağlı kalarak derhal ödenmesini sağlamaktır.
Bilgi ve deneyimle fark yaratıyoruz, avantaj sağlıyoruz!
Geniş Ürün ve Hizmet Yelpazesi, Alternatif Çözümler
Mersa Sigorta kurumsal ve bireysel müşterilerine elementer ve sağlık sigortaları branşlarında en kaliteli hizmeti sunmaktadır.
Profesyonel hizmet anlayışı çerçevesinde faaliyetlerini sürdüren ve çalıştığı sigorta şirketleriyle sağlam ilişkiler kuran şirketimiz; kaliteli, hızlı ve uygun fiyatlı hizmet anlayışı ile standart çözümler sunmak yerine, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilen en uygun alternatifleri sunarak farklılığını ortaya koymaktadır.

Kıyaslama Avantajı

Sektörün en seçkin 5 sigorta şirketi olan Ak Sigorta , Axa Sigorta, Allianz Sigorta, Eureko Sigorta, Mapfer Genel Sigorta acenteliklerimizi siz değerli müşterilerimi güçlü rekabet ortamında fiyat kıyaslama imkanı ile birlikte sigorta şirketlerini verdikleri hizmetlere göre değerlendirebilme imkanı da sağlamaktadır. Böylece siz de trafik sigortasından sağlık sigortasına kadar pek çok farklı üründe 5 ayrı şirketten sadece acenteliğimizi arayarak tek seferde fiyat alabilir, hizmet ve teminat politikalarındaki farklılıkları değerlendirerek kendinize en uygun olan sigorta ürününü seçebilirsiniz.

Servis Acentesi Olma Avantajı

Acentelik olarak çalıştığımız 5 sigorta şirketiyle ayrıca servis anlaşmamız olması hasar anında marka araçlarda hiçbir ödeme yapmadan hasarlı aracı hasar sorumlusuna teslim edip işlemler bittikten sonra da sigorta şartları dahilindeki tüm hizmetler karşılığında ücret ödememeniz anlamına gelir.