C4 Picasso ve Grand C4 Picasso, geniş cam yüzeyleri ve sıra dışı tasarımlarıyla büyülüyor.

Ufkunuzu Genişletin!

tenue_de_route_2C4 Picasso ve Grand C4 Picasso, geniş cam yüzeyleri ve sıra dışı tasarımlarıyla büyülüyor. Geniş iç hacim sunan C4 Picasso ve 7 kişilik oturma kapasitesiyle sınırsız konfor sağlayan Grand C4 Picasso, EuroNCAP yolcu güvenliği testlerinden aldıkları 5 yıldızla kusursuz bir güvenlik sunuyor.

Üstün Bir Görüş Açısı…

“Visiospace”, üstün bir görüş (visio) ve geniş bir iç mekanı (space) simgeleyen kelimelerin birleşiminden oluşuyor. C4 Picasso’nun ön kısımında bulunan panoramik ön cam, görüş açısını 35 dereceden 70 dereceye çıkararak, mükemmel bir görüş açısı sağlıyor. 1.04 m enindeki, segmentinin en geniş panoramik cam tavanı ise gökyüzüyle aranızdaki tüm engelleri ortadan kaldırıyor.

Fark Yaratan Detaylar…

C4 Picasso’da en ince ayrıntısına kadar her şey düşünüldü. C4 Picasso’nun arkasında bulunan park sensörleri ile park etmek şimdi hiç olmadığı kadar kolay. Artık en karanlık gecelerde bile korkmanıza gerek yok! Çünkü C4 Picasso’nun yan aynalar altındaki aydınlatması yolunuzu her zaman aydınlatıyor. Geri vitese aldığınızda, elektrikli yan aynalar otomatik olarak kendini ayarlıyor. Cam tavan, Visiospace özelliğini tamamlayarak daha ferah bir iç mekan sağlıyor. Otomatik farlar, ışık düzeyini algılayan sensörleri sayesinde ortam ışığı azaldığında otomatik olarak yanıyor.