Yeni Citroën C4 Picasso, yeni kompakt tasarımıyla birlikte oldukça geniş bir iç hacimle sizleri şaşırtıyor.

Yeni Citroën C4 Picasso

Citroen_Yeni_C4_Picasso_8Yeni Citroën C4 Picasso, yeni kompakt tasarımıyla birlikte oldukça geniş bir iç hacimle sizleri şaşırtıyor. Bu yeni nesil araç, üstün teknolojik özellikleri ve tasarımıyla benzersiz bir konfor sunuyor. Sağlam ve geniş bagaj tasarımıyla da çok daha dinamik bir görünüme sahip. Ön yüze entegre teknolojik görünümlü ince LED farları, arka cephede derin ve fütüristik bir etki yaratan 3D LED farları ile Yeni Citroën C4 Picasso yeni bir çağ başlatıyor.

Yeni Citroën C4 Picasso Technospace

Yeni Citroën C4 Picasso modeline Technospace denilmesinin ipuçlarını, sürücü ve yolculara sunmuş olduğu yeni nesil teknolojilerle geliştirilmiş üst düzey güvenlik ve konfor özelliklerinde görmekteyiz.

Dokunmatik Ekran İle Tüm Fonksiyonlar Tek Bir Yerde

Yeni Citroën C4 Picasso üstün teknolojiye sahip iki ekran sayesinde araç ile sürücü arasındaki bağlantıyı sürücünün görüş alanı içerisinde sağlıyor: Bütün fonksiyonları yönetebileceğiniz 7”dokunmatik ekran ve sürüş bilgilerini gösteren 12” hd panoramik ekran. Yeni Citroën C4 Picasso’nun ön konsolu 2 ekrandan oluşmaktadır. Ön konsola entegre 7” dokunmatik ekran, çift bölgeli otomatik klimayı, müzik sistemlerini, navigasyonu ve telefon bağlantısını yönetir. Ön konsolun hemen üzerinde yer alan 12” panoramik ekran size bütün sürüş bilgilerinizi (vites konumu,hız ve devir, yakıt seviyesi) gösterir. HD kalitede olan bu ekran size, navigasyon ve tüm sürüş bilgilerini verdiği gibi fotoğraflarınızı yükleme, ekran fonunu seçebilme imkanı sunar. Böylece kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz.